!!! MOJE SENZUÁLNÍ MASÁŽ JE PRO MUŽE ŠTÍHLÉ A "NORMÁLNÍ" POSTAVY (NE OBÉZNÍ) DO 45 LET, KTEŘÍ STOJÍ O MASÁŽ A NEBUDOU VYŽADOVAT SEXUÁLNÍ PRAKTIKY !!!

-Před masáží spolu probereme vše co budete chtít vědět, sdělíte mi svá přání a představy, případné obavy. Je dobré, abychom oba věděli na čem jsme a co můžeme od druhého očekávat.

-Pokud je to možné, vypněte telefon, případné zvonění je zejména při této masáži opravdu nepříjemné vyrušení.

-Při teplotě, rýmě, kašli, nachlazení, angíně, nevolnosti, kožních vyrážkách, plísních či jiných zdravotních potížích masáž raději odložit!

-Nedávat si větší jídlo, nepít alkohol a neužívat drogy.

-Nemusíte mít celou dobu erekci, není třeba abyste ejakuloval, pokud nechcete. Vaším "úkolem" je relaxovat a užívat si, pokud možno zhluboka dýchat a soustředit se na své tělesné vjemy.

-Orální ani klasický sex nejsou součástí intim masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

-Pokud mé podmínky nesplňujete, nekontaktujte mě. Je to má věc, koho na masáž vezmu, nebo nevezmu. Neposílejte své fotky, jak ještě vypadáte dobře na svůj věk, o tom to vůbec není... Muži od určitého věku mě pro tuto masáž zkrátka nevyhovují.