Milí zájemci o informace, jmenuji se Tina, věk 30. Ráda zlepším stav Vašeho těla i duše. Nabízím 100% diskrétnost a zároveň očekávám gentlemany a pohodáře. Pracuji jako certifikovaná masérka. Provozuji masáž klasickou, energetickou, tantrické a kombinované relaxační masáže v příjemném prostředí masážního salonu. Nabízím příjemnou, uvolňující a velmi vzrušující, ruční masáž celého Vašeho nahého těla. Při teto masáží nedochází ke styku, ani erotická výměna v podobě polibků, hlazení a pod.

V případě zájmu je nutné si sjednat dopředu termín a hodinu na telefonu. Pokud telefon nezvedám, opakujte prosím volání později. Můžete si i předběžně zamluvit termín a potrvrdit ho později. 
Zavoláte-li, Vaše číslo nebude nikdy použito pro zpětné volání, protože naprosto respektuji soukromí svých klientů. 
Erotickou masáž nemohu dělat každý den. Doba po telefonické objednávce je potřebná i pro vás, protože i vy byste se měli na tuto masáž těšit, rozvíjet svoji fantazii a rozhodně neplánovat tento zážitek v době, kdy jste stresovaní časem. Na erotickou masáž se také já musím připravit a naladit, proto je náš vzájemný telefonický kontakt velmi důležitý. Na základě telefonického hovoru se ujišťuji, že oba máme stejné představy o průběhu masáže a jsme si po telefonu vzájemně sympatičtí. Samozřejmě vždy velmi uvítám, když přijede muž a vidím že i on se naše setkání připravil. Hned se lépe a radostněji pracuje a vychází vstříc jeho představám o masáži. Bez osobních sympatií na obou stranách nelze vytvořit jakýkoliv hezký zážitek.
 Po vzájemné dohodě je možné sjednat si termín masáže i na víkend. Zde doporučuji domluvit si tento termín s dostatečným předstihem, protože i já si plánuji svůj osobní a pracovní život.