Milí zájemci o masáže v mém studiu. Jmenuji se Tina můj věk je 35 roků. Pracuji jako certifikovaná masérka. Provádím masáž klasickou, energetickou, tantrické a kombinované relaxační masáže v příjemném prostředí masážního salonu. Masáž je zaměřena na svalové a hlavně psychické uvolnění. Provádí se na celém těle. Při teto masáží nedochází ke styku, ani erotická výměna v podobě polibků, hlazení a pod.

Sjednejte si telefonicky termín a hodinu Vaší masáže. Můžete si předběžně zamluvit termín a ten později včas potvrdit. Pokud se hned nedovoláte, opakujte prosím volání později, protože na zmeškané hovory nevolám - naprosto respektuji soukromí svých klientů.
Telefonické objednání požaduji, protože erotickou masáž neposkytuji, kvůli její náročnosti každý den. Doba po telefonické objednávce je potřebná i pro vás, protože i vy byste se měl na tuto masáž těšit, rozvíjet svoji fantazii a neplánovat tento příjemný zážitek v době, kdy jste stresován časem. Také já se musím na erotickou masáž připravit, proto je telefonická dohoda o oboustranně vhodném termínu důležitá. Na základě telefonického rozhovoru se předem vzájemně ujistíme, že oba máme stejné představy o masáži a nebudu nucena zájemce případně odmítnout. Samozřejmě velmi uvítám, když vidím, že přichází muž, který se na masáž připravil, to se potom lépe a radostněji pracuje. A pokud jsou navíc i oboustranné sympatie je to základ pro Váš hezký zážitek, při mnou poskytované masáži.

Po vzájemné dohodě je možné sjednat si termín masáže i o víkendu. Zde doporučuji si telefonicky domluvit termín s dostatečným předstihem, protože také i já si plánuji své osobní volno.